Поїлка для кролів із консервної банки та пластикової пляшки

Як зробити поїлку для кролів з консервної банки та пластикової пляшки.

Для виготовлення поїлки для кролів потрібно:

1) Пластикова пляшка місткістю від 0,5 літра;
2) Консервна банка овальної форми;
3) Саморіз;
4) Шматок жерсті;
5) Відрізок дроту;

Така поїлка спрощує процес подачі води в клітку для кролів, а її перевагою є те, що кролі не розбризкують воду по клітці. Звичайно перед ніпельною поїлкою у цієї поїлки немає ніяких переваг крім ціни.

Процес виготовлення поїлки для кроликів

У кришці від пляшки потрібно зробити декілька отворів діаметром 3 мм. У шийці пластикової пляшки потрібно зробити два отвори діаметром три міліметри — один на рівні до якого буде заповнюватися водою консервна банка і другий на три міліметри нижче (з урахуванням того, що пляшку перевернуто). Отвори у кришці та додатковий отвір у шийці потрібні для того щоб вода могла витікати з пляшки. Здавалося б вистачило одного отвору ви шийці, але при одному отворі вода ніяк не хотіла витікати з пляшки. Діаметр та кількість отворів для пластикових пляшок іншого об'єму потрібно підбирати експериментально.

Принцип дії такої поїлки простий — у пляшку наливається вода і пляшка ставиться догори дном у консервну банку. По мірі того як кролі випивають воду з консервної банки вона доливатиметься з пластикової пляшки.

У клітці для кролів поїлка встановлюється таким чином щоб пластикова пляшка була зовні, а частина консервної банки всередині клітки. Консервну банку потрібно прикріпити до підлоги клітки за допомогою саморіза і шматочка жерсті. Пластикова пляшка фіксується дротом на одному кінці якого зроблено гачок.

Фото поїлки для кролів нижче (можна клацнути для збільшення)

 Тваринництво та птахівництво: Пластикова пляшка для поїлки з отворами Тваринництво та птахівництво: Поїлка для кроликів готова Тваринництво та птахівництво: Поїлка для кроликів у клітці Тваринництво та птахівництво: Поїлка для кроликів з водою в клітці
 
На фото клітка мокра від попередньої поїлки, яку кролі постійно відривали від підлоги та перевертали.
 
Така поїлка для кролів зручніша ніж просто якась ємність з водою всередині клітки, яку кролики постійно розбризкують або розливають і якщо влітку клітка встигає просихати, то в інший час вона просихати не встигає, що видно на фото, і згодом промокає вся підлога навіть не дивлячись на те що вона з рейок. Наповнювати поїлку не складно і фіксується пляшка досить просто.
  • 20194

Коментарі (0)

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.