Про сайт...

Загальне:

Основною метою сайту є обмін досвідом при створенні чогось самостійно, своїми руками. Адже, коли намагаєшся щось зробити самостійно, часто стикаєшся з деякими труднощами, подолання яких займає час або часто неможливо подолати в домашніх умовах. А якщо хтось робив щось подібне, то чому б не ознайомитися з його досвідом і цим можна уникнути деяких труднощів або вдосконалити свою саморобку. Або якщо хтось робив щось самостійно, то чому б не поділитися досвідом та полегшити комусь життя. :-)

Відмінності:

Основна відмінність від численних сайтів подібної тематики, це докладний опис процесу виготовлення та достатня кількість фотографій процесу виготовлення. Іноді буває шукаєш як зробити якусь річ, знаходиш і радієш ... потім починаєш читати і розумієш, що мало того, що нічого до пуття не описано так ще й навряд чи хтось це повторював. Тобто тут розміщуваємо лише ті саморобки, які хтось уже робив, з докладним описом та фотографіями. Якщо ж залишаються питання, їх можна буде поставити в коментарях.

Ні про що:

Ні сайт, ні матеріали, розміщені на ньому, не претендують на досконалість процесу виготовлення та корисність конструкцій.

Співробітництво:

Якщо Ви щось робите своїми руками та у Вас є бажання/можливість описати та сфотографувати процес виготовлення, то реєструйтесь та публікуйте матеріали на нашому сайті. До публікації приймаються описи виготовлення будь-яких саморобок. Головна вимога – вони мають бути зроблені Вами.


P.S:

Якщо Ви не знаєте чим зайнятися, що робити і як провести час - Ви можете зробити щось своїми руками та розмістити опис тут. Або якщо Ви знаєте чим зайнятися, що робити і як провести час - Ви все одно можете зробити що-небудь своїми руками і розмістити опис тут і тоді ті, хто не знає чим зайнятися, можливо вирішать зробити що-небудь за Вашим описом та з користю проведуть свій вільний час. :-)